OSRAM obdĺžniková pracovná lampa 12LED 120W
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie, vďaka redukcii šumu CISPR 25 Class 4. Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel. Lampa je odolná proti tlakovému umývaniu, farba svetla je 5700K.
Duo Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie, vďaka redukcii šumu CISPR 25 Class 4. Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel. Lampa je odolná proti tlakovému umývaniu, farba svetla je 5700K. Patriaca do série Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 5902135678725 |
| Napätie: | 9-30V |
| Výkon: | 120 W |
| Počet LED diód: | 12 LED |
| Typ LED: | OSRAM |
| Svietivosť: | 9600 LM |
| Farba svetla: | 5700 K |
| Dosah: | až 200 m |
| Typ svetla: | rozpýlené |
| Krytie IP: | IP68/IP69K |
| Homologizácia: | E9, R10, CE |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Šum: | CISPR25 Class 4 |
| Rozmery: | 119/147/90mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Tento výrobok disponuje funkciami: pracovné svetlo, záplava. Má 8 LED a svietivosť 1608 LM. Spotreba je 27 W. Toto pracovné svetlo je certifikované podľa normy ECE R10. Dĺžka...
Tenké pracovné LED svetlo s 2 x LED oranžovými pozičnými prúžkami.
LED "záplavové" pracovné svetlo má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Sú v ňom 4 Led diódy a jeho svietivosť je 1000 LM. Spotrebuje 16W. Pracovné svetlo je certifikované podľa...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Vysokokvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4.Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa,...
16x hranatá LED pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Má 16 LED a 2400 LM. Napätie je 12 V/24 V.
LED hranatá lampa má funkcie: pracovné svetlo, bodové. Pracovná lampa má 9 LED a jej svietivosť je 1430 LM. Spotreba predstavuje 24W. Pracovná lampa je certifikovaná podľa normy...
Podobné produkty
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4. Svetlomet je vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu...
Pracovné svetlo s 12 CREE diódami s bočnými oranžovými stroboskopmi.
