OSRAM 32LED 32W obdĺžniková pracovná lampa
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4. Svetlomet je vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu využiteľný na osvetlenie lodí alebo plachetníc, ďalej na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov a na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel.Odolná voči tlakovému umývaniu, farba 5700K.
Duo Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4. Svetlomet je vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu využiteľný na osvetlenie lodí alebo plachetníc, ďalej na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov a na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel.Odolná voči tlakovému umývaniu, farba 5700K. Patrí do série Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Napätie: | 9-30V |
| Výkon: | 32 W |
| Počet LED diód: | 32 LED |
| Typ LED: | OSRAM |
| Svietivosť: | 2560 LM |
| Farba svetla: | 5700 K |
| Typ svělta: | rozpýlené |
| Krytie IP: | IP68/IP69K |
| Homologizácia: | E9, R10, CE, ROHS |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Šum: | CISPR25 Class 4 |
| Rozmery: | 84.5/111/49.5mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Vysoko výkonné štvorcové pracovné svetlo bez RF rušenia vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4. Odolné proti tlakovému umývaniu s farbou 5700K. Duo Black s 3-ročnou...
LED "záplavové" pracovné svetlo má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Sú v ňom 4 Led diódy a jeho svietivosť je 1000 LM. Spotrebuje 16W. Pracovné svetlo je certifikované podľa...
LED pracovná lampa 18xLED má funkciu pracovného svetlometu, záplavové svetlo, je odolná voči vibráciám 15G RMS 24-2000HZ. Má 18 LED a 2800 LM. Jej príkon je 26 W. Napätie je...
Vysokokvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4.Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa,...
Vysokokvalitná hranatá pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 Class 4. Kvalitné spracovanie predurčuje svetlomet na použitie v autobusovej a...
Hranatá pracovná lampa so zaostrenou šošovkou, studená farba 6000K. Má univerzálne napätie 10-30 V.Svetelný tok: 1800 LM Svetelný dosah: až 225 m Trieda vodotesnosti: IP67...
Tenké pracovné LED svetlo s 2 x LED oranžovými pozičnými prúžkami.
16x hranatá LED pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Má 16 LED a 2400 LM. Napätie je 12 V/24 V.
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Napätie je 12 V/24 V. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je...
LED hranatá lampa má funkcie: pracovné svetlo, bodové. Pracovná lampa má 9 LED a jej svietivosť je 1430 LM. Spotreba predstavuje 24W. Pracovná lampa je certifikovaná podľa normy...
Podobné produkty
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie, vďaka redukcii šumu CISPR 25 Class 4. Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných...
Pracovné svetlo s 12 CREE diódami s bočnými oranžovými stroboskopmi.
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
