OSRAM 1LED 10W hranatá pracovná lampa
Vysoko kvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR 25 Class 4.Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel. Odolná voči tlakovému umývaniu, farba 5700K.
Duo Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Vysoko kvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR 25 Class 4.Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel. Odolná voči tlakovému umývaniu, farba 5700K. Patrí do radu Black s 3-ročnou zárukou výrobcu. diódy OSRAM.Výkon: 10 W.Svetelný tok: 800 Lm,Farba svetla: 5700K (neutrálne biele svetlo),Vodotesné proti tlakovému umývaniu IP68/IP69K,Prevádzková teplota: -40~+80 °C,Hmotnosť : 0,36 kg
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Napätie: | 9-30V |
| Výkon: | 10 W |
| Počet LED diód: | 1 LED |
| Typ LED: | OSRAM |
| Svietivosť: | 800 LM |
| Farba svetla: | 5700 K |
| Dosah: | až 200 m |
| Typ svelta: | rozptýlené |
| Krytí IP: | IP68/IP69K |
| Homologizácia: | E9, R10, CE, ROHS |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Hluk: | CISPR25 Class 4 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
Pracovné svetlo s 12 CREE diódami s bočnými oranžovými stroboskopmi.
Podobné produkty
LED hranatá lampa má funkcie: pracovné svetlo, bodové. Pracovná lampa má 9 LED a jej svietivosť je 1430 LM. Spotreba predstavuje 24W. Pracovná lampa je certifikovaná podľa normy...
Vysoko výkonné štvorcové pracovné svetlo bez RF rušenia vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4. Odolné proti tlakovému umývaniu s farbou 5700K. Duo Black s 3-ročnou...
LED pracovná lampa 18xLED má funkciu pracovného svetlometu, záplavové svetlo, je odolná voči vibráciám 15G RMS 24-2000HZ. Má 18 LED a 2800 LM. Jej príkon je 26 W. Napätie je...
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Napätie je 12 V/24 V. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je...
