LED Pracovná lampa 9xLED hranatá 12-24V bodová
LED hranatá lampa má funkcie: pracovné svetlo, bodové. Pracovná lampa má 9 LED a jej svietivosť je 1430 LM. Spotreba predstavuje 24W. Pracovná lampa je certifikovaná podľa normy ECE R10. Dĺžka kábla je 300 mm. Napätie je 12V / 24V.
9x LED hranatá bodová pracovná lampa. Lampa má funkciu pracovného a bodového svetla. Má 9 LED a 1430 LM. Má príkon 24 W. Lampa je certifikovaným výrobkom v súlade s normami ako ECE R10. Je vyrobená z nasledujúcich materiálov: Tienidlo: PS, Puzdro: AL. Pracovná lampa sa montuje pomocou skrutky. Napätie je 12 V/24 V. Jej rozmery sú: 119x65x148 mm, váha lampy: 416 g. Hranatá LED pracovná lampa je vhodná na osvetlenie pracovného priestoru alebo na použitie v terénnych vozidlách. Inštaláciu by mala vykonávať odborná dielňa alebo špecializovaný servis.
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 5901741303762 |
| Napätie: | 12 /24 V |
| Svietivosť: | 1430LM |
| Krytie IP: | IP67 |
| Homologizácia: | ECE R10 |
| Počet LED diód: | 24W |
| Počet LED diod: | 9 |
| Typ svetla: | LED |
| Pripojenie: | Kabeláž |
| Dĺžka kábla: | 300mm |
| Funkcia: | Pracovné osvetlenie, bodové svetlo |
| Montáž: | Na skrutku |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
Podobné produkty
16x hranatá LED pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Má 16 LED a 2400 LM. Napätie je 12 V/24 V.
LED pracovná lampa 18xLED má funkciu pracovného svetlometu, záplavové svetlo, je odolná voči vibráciám 15G RMS 24-2000HZ. Má 18 LED a 2800 LM. Jej príkon je 26 W. Napätie je...
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Napätie je 12 V/24 V. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
