Pracovná lampa s nastaviteľnou farbou svetla: 3000K, 4500K, 6000K, 40W, difúzna
Pracovná lampa s nastaviteľnou farebnou teplotou
Táto lampa umožňuje užívateľovi nastaviť farbu svetla podľa aktuálnych potrieb – od teplej bielej (3000K) cez neutrálnu bielu (4500K) až po studenú bielu (6000K). Vďaka tejto funkcii je práca pohodlná aj v náročných poveternostných podmienkach a v meniacom sa prostredí. Lampa je navrhnutá tak, aby nespôsobovala rádiové rušenie vďaka redukcii šumu triedy 4 podľa normy CISPR 25. Je tiež odolná proti tlakovému umývaniu. Patrí do série Black a poskytuje 3-ročnú záruku výrobcu.
Pracovná lampa s nastaviteľnou farbou svetla. Vďaka funkcii zmeny farby si užívateľ môže nezávisle nastaviť svetlo podľa svojich aktuálnych potrieb – od teplej bielej (3000K), cez neutrálnu bielu (4500K), až po studenú bielu (6000K). Toto riešenie umožňuje pohodlnú prácu ako za sťažených poveternostných podmienok, tak aj v meniacom sa prostredí. Lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu triedy 4 podľa normy CISPR 25. Odolné voči tlakovému umývaniu. Patrí do série Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
- pracovné osvetlenie v poľnohospodárskych strojoch
- pracovné osvetlenie v stavebných strojoch
- prídavné osvetlenie pre autobusy alebo nákladné automobily, osvetlenie pre lode alebo jachty
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5902135670354 |
| Napätie: | 9-36V |
| Výkon: | 40W |
| Rozmery: | 115X125X60 mm |
| Krytie IP: | IP68/69K |
| Jas: | 3000K: 3900 lm, 4500K: 6200 lm, 6000K: 4200 lm |
| Počet LED diód: | 4X |
| Farba svetla: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Životnosť: | 50 000 hodín |
| Hladina hluku: | CISPR25 Trieda 4 |
| Prevádzková teplota: | -40~+60 °C |
| Homologizácia: | E9, R10, CE |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
Podobné produkty
LED hranatá lampa má funkcie: pracovné svetlo, bodové. Pracovná lampa má 9 LED a jej svietivosť je 1430 LM. Spotreba predstavuje 24W. Pracovná lampa je certifikovaná podľa normy...
Maximálna viditeľnosť s odolným štvorcovým pracovným LED svetlom Toto odolné štvorcové pracovné LED svetlo je navrhnuté pre prácu v najnáročnejších podmienkach, kde potrebujete...
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
16x hranatá LED pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Má 16 LED a 2400 LM. Napätie je 12 V/24 V.
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Napätie je 12 V/24 V. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je...
