LED cestné svietidlo, 9 palcov, 120W, 12200 Lm, s dvojitým pozičným svetlom
Cestné svietidlo vysokej triedy, ktoré nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 2. Odolné voči tlakovému umývaniu s farebnou teplotou 5700K. Patrí do série Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Cestné svietidlo vysokej triedy, ktoré nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 2. Odolné voči tlakovému umývaniu s farebnou teplotou 6000K. Patrí do série Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu.
diódy LG
Výkon: 120 W
Svetelný tok: 12200 Lm
Farba svetla: 5700K
Vodotesné tlakové umývanie: IP68/IP69K
Redukcia šumu: CISPR25 Trieda 2
Pripojenie: 4 PIN DT konektor
Funkcie: Diaľkové svetlo, Biele pozičné svetlo, Žlté pozičné svetlo
Použitie: offroadové pracovné osvetlenie. pracovné osvetlenie na poľnohospodárskych strojoch.pracovné osvetlenie na stavebných strojoch. prídavné osvetlenie pre autobusy alebo nákladné automobily
| Kategória: | Kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5902135679326 |
| Napätie: | 9-36V |
| Výkon: | 120W |
| Svietivosť: | 122OO LM |
| Krytie IP: | IP68,IP69K |
| Počet LED diód: | hlavné svetlo 8X, Pozičné svetlo 4X |
| Typ LED: | LG |
| Farba svetla: | 5700 K |
| Životnost: | 50 000 Hodin |
| Dĺžka kábla: | 500mm |
| Funkcie: | Diaľkové svetlo, parkovacie svetlo biela/oranžová |
| Normy: | E9, ECE, R112, R7, R10, CE, RoHS |
| Redukcia šumu: | CISPR25 Třída 2 |
| Prevádzková teplota: | -40~+60°C |
| Spojenie: | 4 PIN Dt konektor |
| Montáž: | šrouby |
| Materiál: | Hliník |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
