Lampă de lucru dreptunghiulară OSRAM 12LED 120W
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în transportul maritim, pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole, precum și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor. Lampa este rezistentă la spălarea sub presiune, culoarea luminii este de 5700K.
Duo Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în transportul maritim, pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole, precum și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor. Lampa este rezistentă la spălarea sub presiune, culoarea luminii este de 5700K. Aparținând seriei Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
| Categorie: | Obdélnikové |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 2.6 kg |
| EAN: | 5902135678725 |
| Tensiune: | 9-30V |
| Putere: | 120 W |
| Număr de LED-uri: | 12 LED |
| Flux luminos: | OSRAM |
| Svítivost: | 9600 LM |
| Culoarea luminii: | 5700 K |
| Rază de acțiune: | până la 200 m |
| Tip de lumină: | difuză |
| Grad de protecție IP: | IP68/IP69K |
| Omologare: | E9, R10, CE |
| Durata de viață: | 50 000 h |
| Zgomot: | CISPR25 Class 4 |
| Dimensiuni: | 119/147/90mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
Lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.Se utilizează în special în transportul naval,...
Lampă de lucru cu 10 diode LED și o putere de 15 W. Are un flux luminos de 1500 de lumeni și este certificată conform standardelor ECE. Dimensiunile lămpii sunt 345x315x260 mm,...
Vizibilitate maximă cu proiectorul de lucru LED pătrat rezistent Acest proiector de lucru LED pătrat rezistent este conceput pentru lucrul în cele mai dificile condiții, unde...
Acest produs are următoarele funcții: lumină de lucru, proiecție largă. Are 8 LED-uri și o luminozitate de 1608 LM. Consumul este de 27 W. Această lumină de lucru este...
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.O lampă de lucru dreptunghiulară de...
Lampa LED pătrată are funcții de: lumină de lucru, spot. Lampa de lucru are 9 LED-uri și o luminozitate de 1430 LM. Consumul de putere este de 24W. Lampa de lucru este...
Lampă de lucru pătrată de înaltă performanță, fără interferențe RF, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Rezistentă la spălarea sub presiune, cu o temperatură de...
Lumina de lucru cu LED "flood" are funcțiile: lumină de lucru, proiecție largă. Conține 4 LED-uri, iar luminozitatea sa este de 1000 LM. Consumă 16W. Lumina de lucru este...
Lampa de lucru LED 18xLED are funcția de proiector de lucru, lumină de inundație, și este rezistentă la vibrații de 15G RMS 24-2000HZ. Are 18 LED-uri și 2800 LM. Consumul său de...
Produse alternative
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Datorită calității sale...
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
Lumină de lucru cu 12 diode CREE cu stroboscoape laterale portocalii.
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Bară luminoasă de lucru EPIX5+ Work Strobe. Răsfățați-vă cu ce e mai bun. Seria Epix+ se distinge din mulțime printr-un design unic, sportiv, dezvoltat cu gândul la vehiculele...
