Lampă de lucru pătrată OSRAM 64LED 64 W
Lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în transportul maritim, pentru iluminarea mașinilor de construcții și agricole, precum și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor. Lampa este rezistentă la spălarea sub presiune, culoarea luminii este 5700K.
Duo Black cu 3 ani garanție de la producător.
Lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în transportul maritim, pentru iluminarea mașinilor de construcții și agricole, precum și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor. Lampa este rezistentă la spălarea sub presiune, culoarea luminii este 5700K. Parte a seriei Black cu 3 ani garanție de la producător.
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.76 kg |
| EAN: | 5902135675052 |
| Tensiune: | 9-30V |
| Putere: | 64 W |
| Număr de LED-uri: | 64 LED |
| Tip LED: | OSRAM |
| Flux luminos: | 5120 LM |
| Culoarea luminii: | 5700 K |
| Tip de lumină: | difuză |
| Grad de protecție IP: | IP68/IP69K |
| Omologare: | E9, R10, CE, ROHS |
| Durata de viață: | 50 000 h |
| Zgomot: | CISPR25 Class 4 |
| Dimensiuni: | 108/108/56mm |
