Lampă de lucru cu culoare a luminii reglabilă: 3000K, 4500K, 6000K, 40W, difuză
Lampă de lucru cu temperatură de culoare reglabilă
Această lampă permite utilizatorului să seteze culoarea luminii în funcție de nevoile actuale – de la alb cald (3000K), la alb neutru (4500K), până la alb rece (6000K). Datorită acestei funcții, munca este confortabilă chiar și în condiții meteorologice dificile și în medii schimbătoare. Lampa este proiectată să nu provoace interferențe radio datorită reducerii zgomotului de clasa 4 conform standardului CISPR 25. De asemenea, este rezistentă la spălarea cu presiune. Face parte din seria Black și beneficiază de o garanție de 3 ani de la producător.
Lampă de lucru cu culoare a luminii reglabilă. Datorită funcției de schimbare a culorii, utilizatorul poate seta independent lumina în funcție de nevoile sale actuale – de la alb cald (3000K), la alb neutru (4500K), până la alb rece (6000K). Această soluție permite o muncă confortabilă atât în condiții meteorologice dificile, cât și într-un mediu schimbător. O lampă care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului de clasa 4 conform standardului CISPR 25. Rezistentă la spălarea cu presiune. Face parte din seria Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
- iluminat de lucru la utilaje agricole
- iluminat de lucru la utilaje de construcții
- iluminat suplimentar pentru autobuze sau camioane, iluminat pentru bărci sau iahturi
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1 kg |
| EAN: | 5902135670354 |
| Tensiune :: | 9-36V |
| Putere :: | 40W |
| Dimensiuni :: | 115X125X60 mm |
| Grad de protecție IP: | : IP68/69K |
| Luminozitate: | 3000K: 3900 lm, 4500K: 6200 lm, 6000K: 4200 lm |
| Număr de LED-uri: | 4X |
| Culoarea luminii: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Durata de viață: | 50.000 de ore |
| Nivel de zgomot: | CISPR25 Clasa 4 |
| Temperatura de operare: | -40~+60 °C |
| Omologare: | E9, R10, CE |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Bară luminoasă de lucru EPIX5+ Work Strobe. Răsfățați-vă cu ce e mai bun. Seria Epix+ se distinge din mulțime printr-un design unic, sportiv, dezvoltat cu gândul la vehiculele...
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
Produse alternative
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
Lampa LED pătrată are funcții de: lumină de lucru, spot. Lampa de lucru are 9 LED-uri și o luminozitate de 1430 LM. Consumul de putere este de 24W. Lampa de lucru este...
Lampa de lucru LED 18xLED are funcția de proiector de lucru, lumină de inundație, și este rezistentă la vibrații de 15G RMS 24-2000HZ. Are 18 LED-uri și 2800 LM. Consumul său de...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Vizibilitate maximă cu proiectorul de lucru LED pătrat rezistent Acest proiector de lucru LED pătrat rezistent este conceput pentru lucrul în cele mai dificile condiții, unde...
