Lampă de lucru dreptunghiulară OSRAM 32LED 32W
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Datorită calității sale superioare, farul este potrivit pentru iluminarea bărcilor sau a velelor, a utilajelor de construcții și agricole, precum și a autobuzelor și camioanelor.Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K.
Duo Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Datorită calității sale superioare, farul este potrivit pentru iluminarea bărcilor sau a velelor, a utilajelor de construcții și agricole, precum și a autobuzelor și camioanelor.Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K. Face parte din seria Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
| Categorie: | Obdélnikové |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.33 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Tensiune: | 9-30V |
| Putere: | 32 W |
| Număr de LED-uri: | 32 LED |
| Tip LED: | OSRAM |
| Flux luminos: | 2560 LM |
| Culoarea luminii: | 5700 K |
| Tip de lumină: | difuză |
| Grad de protecție IP: | IP68/IP69K |
| Omologare: | E9, R10, CE, ROHS |
| Durata de viață: | 50 000 h |
| Zgomot: | CISPR25 Class 4 |
| Dimensiuni: | 84.5/111/49.5mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V. Gradul său...
Vizibilitate maximă cu proiectorul de lucru LED pătrat rezistent Acest proiector de lucru LED pătrat rezistent este conceput pentru lucrul în cele mai dificile condiții, unde...
Lumină de lucru LED subțire cu 2 x benzi de poziție LED portocalii.
Lampa LED pătrată are funcții de: lumină de lucru, spot. Lampa de lucru are 9 LED-uri și o luminozitate de 1430 LM. Consumul de putere este de 24W. Lampa de lucru este...
Lumina de lucru cu LED "flood" are funcțiile: lumină de lucru, proiecție largă. Conține 4 LED-uri, iar luminozitatea sa este de 1000 LM. Consumă 16W. Lumina de lucru este...
Lampă de lucru cu 10 diode LED și o putere de 15 W. Are un flux luminos de 1500 de lumeni și este certificată conform standardelor ECE. Dimensiunile lămpii sunt 345x315x260 mm,...
Lampa de lucru LED 18xLED are funcția de proiector de lucru, lumină de inundație, și este rezistentă la vibrații de 15G RMS 24-2000HZ. Are 18 LED-uri și 2800 LM. Consumul său de...
Produse alternative
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Lumină de lucru cu 12 diode CREE cu stroboscoape laterale portocalii.
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în...
Bară luminoasă de lucru EPIX5+ Work Strobe. Răsfățați-vă cu ce e mai bun. Seria Epix+ se distinge din mulțime printr-un design unic, sportiv, dezvoltat cu gândul la vehiculele...
