Lampă de lucru pătrată 126W, 42LED, COMBO
Lampă de lucru pătrată cu lentilă combo 47 LED. Luminozitate 2300LM, culoare rece 6000K. Aprobare E9 și R10 care permite utilizarea în UE.
Lampă de lucru LED cu 42x3W diode SMD cu o putere de 126W.
Această lampă de lucru poate fi instalată pe vehicule cu un sistem electric de la 10V la 60V. Lampa se poate lăuda cu o durată de viață mult mai mare, de până la 50.000 de ore.
Lampa este protejată de o carcasă pătrată solidă din aluminiu, care este rezistentă la apă și ușor de poziționat. Aprobare E9 și R10 care permite utilizarea în UE.
3 moduri de lumină: doar lumină albă, doar lumină portocalie, lumină albă și portocalie simultan. Lumina albă și cea portocalie pot fi comutate separat, deoarece sunt alimentate independent.
Halogenul are capacitatea de a ilumina simultan cu lumină concentrată și difuză și capacitatea de a ilumina cu lumină albă și portocalie (alternativ sau simultan). 18 diode luminează la distanță mare, 24 de diode emit lumină difuză, 1 LED de gabarit, foarte puternic, emite o lumină de culoare portocalie.
Potrivit pentru:
- iluminat de lucru la mașinile agricole
- iluminat de lucru la mașinile de construcții
- iluminat off-road
- iluminat în fața garajului
- iluminat suplimentar pentru autobuze sau camioane
- iluminat pentru bărci sau iahturi
Parametri tehnici:
- alimentare: 10-60V
- putere LED: 126W
- număr de LED-uri: 42 (18 difuze și 24 concentrate)
- luminozitate: 7200 Lm
- tip de lumină: COMBO (lumini difuze (FLOOD) și concentrate (SPOT))
- unghi de iluminare: 60°
- construcție solidă din aluminiu
- interval de lucru de la -40 la +50 de grade
- clasă: rezistent la apă, la șocuri, la praf, grad de protecție IP67
- lampa are certificat electromagnetic: EMC R10
- aprobare pentru drumurile europene: E9, CE
- dimensiuni 107x107x37 mm.
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Greutate: | 0.3 kg |
| EAN: | 5902135673720 |
| Culoarea luminii: | 6000K |
| Luminozitate: | 2300LM |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Tensiune: | 10-60V |
| Putere: | 126 W |
| Număr de LED-uri: | 42 SMD LED |
| Durata de viață: | 50 000 h |
| Dimensiuni: | 107/107/37 mm |
| Omologare: | E9, R10, CE |
