Lampă de lucru cu culoare a luminii reglabilă: 3000K, 4500K, 6000K, 60W, difuză
Lampă de lucru cu culoare a luminii reglabilă
Această lampă permite utilizatorului să seteze independent lumina în funcție de nevoile actuale, datorită funcției de schimbare a culorii.
Opțiunile includ: Alb cald (3000K),Alb neutru (4500K),Alb rece (6000K)
Această soluție este ideală pentru o muncă confortabilă atât în condiții meteorologice dificile, cât și în medii schimbătoare. Lampa este proiectată să nu provoace interferențe radio datorită reducerii zgomotului de clasa 4 conform standardului CISPR 25.
Alte caracteristici: Rezistență la spălarea cu presiune,Face parte din seria Black,Garanție de 3 ani de la producător
Lampă de lucru cu culoare a luminii reglabilă. Datorită funcției de schimbare a culorii, utilizatorul poate seta independent lumina în funcție de nevoile sale actuale – de la alb cald (3000K), la alb neutru (4500K), până la alb rece (6000K). Această soluție permite o muncă confortabilă atât în condiții meteorologice dificile, cât și într-un mediu schimbător. O lampă care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului de clasa 4 conform standardului CISPR 25. Rezistentă la spălarea cu presiune. Face parte din seria Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
- iluminat de lucru la utilaje agricole
- iluminat de lucru la utilaje de construcții
- iluminat suplimentar pentru autobuze sau camioane, iluminat pentru bărci sau iahturi
| Categorie: | Obdélnikové |
|---|---|
| Greutate: | 1.3 kg |
| EAN: | 5902135670361 |
| Tensiune :: | 9-36V |
| Putere :: | 60W |
| Dimensiuni :: | 133/140/60 mm |
| Grad de protecție IP :: | IP68/69K |
| Luminozitate :: | 3000K: 5800 lm, 4500K: 9800 lm, 6000K: 6200 lm |
| Număr de LED-uri :: | 6X |
| Culoarea luminii :: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Durata de viață :: | 50.000 de ore |
| Reducerea zgomotului :: | CISPR25 Clasa 4 |
| Temperatura de operare :: | -40~+60 °C |
| Omologare :: | E9, R10, CE |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V. Gradul său...
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
Vizibilitate maximă cu proiectorul de lucru LED pătrat rezistent Acest proiector de lucru LED pătrat rezistent este conceput pentru lucrul în cele mai dificile condiții, unde...
Produse alternative
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Bară luminoasă de lucru EPIX5+ Work Strobe. Răsfățați-vă cu ce e mai bun. Seria Epix+ se distinge din mulțime printr-un design unic, sportiv, dezvoltat cu gândul la vehiculele...
