Lampă de lucru LED 30xLED pătrată cu întrerupător
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V. Gradul său de impermeabilitate este IP67, ceea ce înseamnă protecție împotriva scufundării în apă timp de 30 de minute la o adâncime de 1,5 metri. Lampa de lucru poate fi utilizată pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole, a bărcilor și a iahturilor, precum și ca lumină de lucru pentru vehicule off-road. Poate fi folosită și ca iluminat suplimentar pentru camioane și autobuze.
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Consumul de putere este de 30 W. Lampa este un produs certificat care respectă standarde precum ECE R10. Gradul său de impermeabilitate este IP67, ceea ce înseamnă protecție împotriva scufundării în apă timp de 30 de minute la o adâncime de 1,5 metri. Lampa de lucru poate fi utilizată pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole, a bărcilor și a iahturilor, precum și ca lumină de lucru pentru vehicule off-road. Poate fi folosită și ca iluminat suplimentar pentru camioane și autobuze. Este fabricată din următoarele materiale: Abajur: PC, Carcasă: AL. Lampa de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător se montează cu un șurub. Tensiunea este de 12 V/24 V. Dimensiunile sale sunt: 212x66,5x148 mm, greutatea lămpii: 570 g.
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Greutate: | 0.57 kg |
| EAN: | 5905358306949 |
| Luminozitate: | 3800LM |
| Tensiune: | 12 /24 V |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Standard: | ECE R 10 |
| Dimensiuni: | 124X111X36mm |
| Număr de LED-uri: | 30 |
| Tip de lumină: | LED |
| Consum de putere: | 30W |
| Conexiune: | Cablaj |
| Montare: | Cu șurub |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
Produse alternative
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
Lampa de lucru LED 18xLED are funcția de proiector de lucru, lumină de inundație, și este rezistentă la vibrații de 15G RMS 24-2000HZ. Are 18 LED-uri și 2800 LM. Consumul său de...
Lampă de lucru pătrată 16x LED cu întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiecție largă (flood). Are 16 LED-uri și 2400 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V.
Lampa LED pătrată are funcții de: lumină de lucru, spot. Lampa de lucru are 9 LED-uri și o luminozitate de 1430 LM. Consumul de putere este de 24W. Lampa de lucru este...
