Lampă de lucru LED 9xLED pătrată 12-24V spot
Lampa LED pătrată are funcții de: lumină de lucru, spot. Lampa de lucru are 9 LED-uri și o luminozitate de 1430 LM. Consumul de putere este de 24W. Lampa de lucru este certificată conform standardului ECE R10. Lungimea cablului este de 300 mm. Tensiunea este de 12V / 24V.
Lampă de lucru spot pătrată cu 9 LED-uri. Lampa are funcție de lumină de lucru și spot. Are 9 LED-uri și 1430 LM. Consumul de putere este de 24 W. Lampa este un produs certificat, în conformitate cu standarde precum ECE R10. Este fabricată din următoarele materiale: Lentilă: PS, Carcasă: AL. Lampa de lucru se montează cu un șurub. Tensiunea este de 12 V/24 V. Dimensiunile sale sunt: 119x65x148 mm, greutatea lămpii: 416 g. Lampa de lucru LED pătrată este potrivită pentru iluminarea spațiului de lucru sau pentru utilizarea pe vehicule de teren. Instalarea trebuie efectuată de un atelier profesional sau un service specializat.
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Greutate: | 0.46 kg |
| EAN: | 5901741303762 |
| Tensiune: | 12 /24 V |
| Luminozitate: | 1430LM |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Omologare: | ECE R10 |
| Consum de putere: | 24W |
| Număr de LED-uri: | 9 |
| Tip de lumină: | LED |
| Conexiune: | Cablaj |
| Lungime cablu: | 300mm |
| Funcție: | Lumină de lucru, spot |
| Montare: | Cu șurub |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Bară luminoasă de lucru EPIX5+ Work Strobe. Răsfățați-vă cu ce e mai bun. Seria Epix+ se distinge din mulțime printr-un design unic, sportiv, dezvoltat cu gândul la vehiculele...
Produse alternative
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
Lampa de lucru LED 18xLED are funcția de proiector de lucru, lumină de inundație, și este rezistentă la vibrații de 15G RMS 24-2000HZ. Are 18 LED-uri și 2800 LM. Consumul său de...
Vizibilitate maximă cu proiectorul de lucru LED pătrat rezistent Acest proiector de lucru LED pătrat rezistent este conceput pentru lucrul în cele mai dificile condiții, unde...
Lampă de lucru pătrată de înaltă performanță, fără interferențe RF, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Rezistentă la spălarea sub presiune, cu o temperatură de...
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V. Gradul său...
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
Lampă de lucru pătrată 16x LED cu întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiecție largă (flood). Are 16 LED-uri și 2400 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V.
