Lampă de lucru pătrată OSRAM 5LED 50W
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Manopera de calitate face ca farul să fie potrivit pentru utilizare în transportul cu autobuzul și camionul, în construcții, agricultură și pentru iluminarea bărcilor sau iahturilor.Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K.
Duo Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Manopera de calitate face ca farul să fie potrivit pentru utilizare în transportul cu autobuzul și camionul, în construcții, agricultură și pentru iluminarea bărcilor sau iahturilor.Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K. Face parte din seria Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.7 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Tensiune: | 9-30V |
| Putere: | 50 W |
| Număr de LED-uri: | 5 LED |
| Tip LED: | OSRAM |
| Flux luminos: | 4000 LM |
| Culoarea luminii: | 5700 K |
| Tip de lumină: | difuză |
| Grad de protecție IP: | IP68/IP69K |
| Omologare: | E9, R10, CE, ROHS |
| Durata de viață: | 50 000 h |
| Zgomot: | CISPR25 Class 4 |
| Dimensiuni: | 110/86/62mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
Lumină de lucru cu 12 diode CREE cu stroboscoape laterale portocalii.
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Datorită calității sale...
Produse alternative
Acest produs are următoarele funcții: lumină de lucru, proiecție largă. Are 8 LED-uri și o luminozitate de 1608 LM. Consumul este de 27 W. Această lumină de lucru este...
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.O lampă de lucru dreptunghiulară de...
Lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.Se utilizează în special în transportul naval,...
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V. Gradul său...
Vizibilitate maximă cu proiectorul de lucru LED pătrat rezistent Acest proiector de lucru LED pătrat rezistent este conceput pentru lucrul în cele mai dificile condiții, unde...
Lampă de lucru cu 10 diode LED și o putere de 15 W. Are un flux luminos de 1500 de lumeni și este certificată conform standardelor ECE. Dimensiunile lămpii sunt 345x315x260 mm,...
Lumină de lucru LED subțire cu 2 x benzi de poziție LED portocalii.
