Lampă de lucru pătrată OSRAM 9LED 90W
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în transportul maritim, pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole, precum și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor.Lampa este rezistentă la spălarea sub presiune, culoarea luminii este de 5700K.
Duo Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în transportul maritim, pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole, precum și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor.Lampa este rezistentă la spălarea sub presiune, culoarea luminii este de 5700K. Aparținând seriei Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
| Categorie: | Čtvercové |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 1.55 kg |
| EAN: | 5902135675274 |
| Tensiune: | 9-30V |
| Putere: | 90 W |
| Număr de LED-uri: | 9 LED |
| Tip LED: | OSRAM |
| Flux luminos: | 7200 LM |
| Culoarea luminii: | 5700 K |
| Tip de lumină: | difuză |
| Grad de protecție IP: | IP68/IP69K |
| Omologare: | E9, R10, CE |
| Durata de viață: | 50 000 h |
| Zgomot: | CISPR25 Class 4 |
| Dimensiuni: | 115/125/91mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Este utilizată în principal în...
Proiector de lucru LED 30W puternic cu protecție de vârf IP68 Căutați un sistem de iluminat care să nu se oprească în fața niciunei provocări? Acest proiector de lucru LED...
Lumină de lucru cu 12 diode CREE cu stroboscoape laterale portocalii.
O lampă de lucru dreptunghiulară de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Datorită calității sale...
Bară luminoasă de lucru EPIX5+ Work Strobe. Răsfățați-vă cu ce e mai bun. Seria Epix+ se distinge din mulțime printr-un design unic, sportiv, dezvoltat cu gândul la vehiculele...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Produse alternative
Lumină de lucru LED subțire cu 2 x benzi de poziție LED portocalii.
Lampă de lucru pătrată 16x LED cu întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiecție largă (flood). Are 16 LED-uri și 2400 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V.
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V. Gradul său...
Lampa de lucru LED 18xLED are funcția de proiector de lucru, lumină de inundație, și este rezistentă la vibrații de 15G RMS 24-2000HZ. Are 18 LED-uri și 2800 LM. Consumul său de...
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Manopera de calitate face ca farul să fie...
Lampă de lucru pătrată cu lentilă focalizată, culoare rece 6000K. Are o tensiune universală de 10-30 V.Flux luminos: 1800 LM Rază de lumină: până la 225 m Clasă de...
Acest produs are următoarele funcții: lumină de lucru, proiecție largă. Are 8 LED-uri și o luminozitate de 1608 LM. Consumul este de 27 W. Această lumină de lucru este...
