Compresor 12V Dragon Winch DWK-S LED debit 60l/min
Un compresor de aer pe care îl puteți lua oriunde cu dumneavoastră. Cu acest compresor puteți umfla roțile mașinilor, bicicletelor și motocicletelor. De asemenea, poate fi folosit pentru a umfla echipamente sportive sau chiar jucării.
>
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Compresorul de aer are o lumină LED, astfel încât puteți lucra cu el chiar și pe întuneric. Este mic (25,5x10x21 cm), compact și ușor de transportat. Astfel, poate fi utilizat în special pentru diverse excursii cu mașina, camping etc. Datorită clemelor, compresorul poate fi conectat la o baterie auto (12V).
| Categorie: | Kompresory |
|---|---|
| Greutate: | 3.5 kg |
| EAN: | 5903140650812 |
| Tensiune: | 12V |
| Curent maxim: | 23 Amp |
| Presiune maximă: | 150 PSI / 10,3bar |
| Capacitate: | 60l / min |
| Timp de funcționare continuă: | max. 15 minute |
| Greutate: | 3kg |
| Iluminare LED: | 5 diode |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresă : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| Adresă de e-mail : | balice@dragonwinch.com |
