Compresor auto 10,3 BAR 160 l/min 12V
Furtun spiralat cu manometru
Manometrul avansat din dispozitiv permite monitorizarea precisă a presiunii aerului în anvelope și alte componente, permițând ajustarea exactă la valorile optime. Astfel, asigură presiunea corectă, ceea ce se traduce printr-o eficiență și siguranță sporite.
Furtun multifuncțional:
Pachetul include un furtun spiralat cu conector pentru valvă, care facilitează conectarea compresorului la diferite tipuri de valve. Datorită acestui fapt, este ideal pentru mașini, biciclete, mingi, bărci gonflabile și altele.
Furtun spiralat cu manometru
Manometrul avansat din dispozitiv permite monitorizarea precisă a presiunii aerului în anvelope și alte componente, permițând ajustarea exactă la valorile optime. Astfel, asigură presiunea corectă, ceea ce se traduce printr-o eficiență și siguranță sporite.
Furtun multifuncțional:
Pachetul include un furtun spiralat cu conector pentru valvă, care facilitează conectarea compresorului la diferite tipuri de valve. Datorită acestui fapt, este ideal pentru mașini, biciclete, mingi, bărci gonflabile și altele.
| Categorie: | Kompresory |
|---|---|
| Greutate: | 8 kg |
| EAN: | 5903140656999 |
| Putere motor: | 0,73 KM |
| Tip: | bez oleje |
| Consum de energie: | 0,144 KW |
| Debit: | 160l / min |
| Presiune maximă: | 10,3 bar |
| Volum rezervor: | 0 |
| Greutate dispozitiv: | 7,35 kg |
| Tensiune de alimentare: | 12V |
| Timp maxim de funcționare continuă: | 15 min |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresă : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| Adresă de e-mail : | balice@dragonwinch.com |
