DWK-PS 500 SHD portable - Compresor profesional portabil
Compresor profesional portabil
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
- Cilindru piston anodizat pentru o protecție sporită la uzură
- Rulmenți preciși, rapizi și durabili care măresc durata de viață a pistonului și a motorului
- Carcasă etanșă a motorului pentru rezistență la umiditate
- Etanșare ecologică la intrarea conexiunilor electrice în carcasa motorului
- Ansamblu eficient și supradimensionat al capului radiatorului pentru o mai bună disipare a căldurii, ciclu de funcționare și performanță
- Supapă de reținere de înaltă performanță care elimină presiunea de repornire pe cap și piston
- Opțiune de instalare directă sau la distanță a ansamblului filtrului de aer
- Elemente de filtru de aer înlocuibile (filtrare până la 10 microni)
- Furtun de ghidaj împletit din oțel inoxidabil (cu căptușeală PTFE dacă este necesar), rezistent la temperaturi ridicate, cu supapă de reținere și articulație pivotantă
- Picioare de montare solide (după necesități)
- Izolatori de vibrații ranforsați asigură o funcționare sigură și silențioasă
- Elemente de montaj (șuruburi, șaibe, șaibe de siguranță, piulițe)
- Protecția termică la suprasarcină protejează compresorul împotriva supraîncălzirii în timpul ciclurilor normale de funcționare
- Pompă de aer și motor durabile, cu zgomot redus, asigură o funcționare silențioasă și o durată de viață lungă
- Terminale de cablu pentru o instalare ușoară (terminal de împământare, terminal de cablu pozitiv tip furcă)
- Cablu de alimentare cu siguranță de 40 A încorporată
- Motor durabil, fără angrenaj, de înaltă performanță, cu acționare directă
- Cilindru din aliaj de aluminiu anodizat
- Supape din oțel inoxidabil de înaltă rezistență
- Inel de piston din PTFE de înaltă performanță
- Cu radiator care prelungește durata de viață a dispozitivului
- Cu protecție termică la suprasarcină cu resetare automată
- Cleme duble pentru baterie
- Cu un set multifuncțional de furtunuri de umflare
- Sistem de izolare împotriva vibrațiilor, nisipului și zăpezii
- Design fără ulei, fără întreținere
- Manometru de precizie, 300 PSI, ușor de citit
- Ideal pentru anvelope mari (CAMION, SUV, 4x4, VAN, RV, ATV, AUTOBUZ)
- Nivel redus de zgomot
| Categorie: | Kompresory |
|---|---|
| Greutate: | 7 kg |
| EAN: | 5903140657057 |
| Tensiune: | 12 V |
| Curent maxim: | 35 Amp |
| Presiune maximă: | 200 PSI |
| Ciclu de funcționare: | max 60 min |
| Greutate: | 7 kg |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresă : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| Adresă de e-mail : | balice@dragonwinch.com |
