Compresor 12V Dragon Winch DWK-TRUCK debit 100l/min
Dragon Winch DWK Truck este un compresor de aer care nu ar trebui să lipsească din niciun atelier sau chiar gospodărie. Compresorul are un manometru și poate fi folosit pentru a umfla în siguranță anvelopele autoturismelor, bicicletelor, motocicletelor sau diverse echipamente sportive și saltele.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Datorită clemelor, compresorul poate fi conectat la o baterie auto de 12V. Dimensiunile compresorului: 340 x 150 x 225 mm.
| Categorie: | Kompresory |
|---|---|
| Greutate: | 8.5 kg |
| EAN: | 5903140650799 |
| Tensiune: | 12 V |
| Curent maxim: | 45 Amp |
| Presiune maximă: | 150 PSI / 10,3 bar |
| Capacitate: | 100 l / min |
| Timp de funcționare continuă: | 15 min |
| Greutate: | 7,35 kg |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresă : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| Adresă de e-mail : | balice@dragonwinch.com |
