DWK-PS 50 SHD trek - Compresor profesional trek
Compresor profesional
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Compresor auto portabil Dragon Winch cu LED 12V 150 PSI
Compresorul auto portabil Dragon Winch este un dispozitiv care garantează nu numai performanțe ridicate, ci și fiabilitate în orice situație. Datorită capacității sale de a funcționa la 12V și de a atinge o presiune maximă de până la 150 PSI, este partenerul ideal pentru o umflare rapidă și eficientă, indiferent de condiții.
- Tensiune: 12 V
- Presiune max.: 150 PSI
| Categorie: | Kompresory |
|---|---|
| Greutate: | 1 kg |
| EAN: | 5903140657446 |
| Tensiune: | 12 V |
| Presiune maximă: | 150 PSI |
| Debit: | 20l / min |
| Tensiune de alimentare: | 5V/2A |
| Capacitatea bateriei: | 4X2000 mAh |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresă : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| Adresă de e-mail : | balice@dragonwinch.com |
