Lampă de drum LED, 9 inch, 120W, 12200 Lm, cu lumină de poziție dublă
Lampă de drum de înaltă clasă, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 2. Rezistentă la spălarea sub presiune, cu o temperatură de culoare de 5700K. Face parte din gama Black Offroad cu o garanție de 3 ani de la producător.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Lampă de drum de înaltă clasă, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 2. Rezistentă la spălarea sub presiune, cu o temperatură de culoare de 6000K. Face parte din gama Black Offroad cu o garanție de 3 ani de la producător.
Diode LG
Putere: 120 W
Flux luminos: 12200 Lm
Culoarea luminii: 5700K
Rezistentă la spălarea sub presiune: IP68/IP69K
Reducerea zgomotului: CISPR25 Clasa 2
Conectare: conector DT cu 4 pini
Funcții: Fază lungă, Lumină de poziție albă, Lumină de poziție galbenă
Utilizare: iluminat de lucru off-road. iluminat de lucru pe mașini agricole.iluminat de lucru pe mașini de construcții. iluminat suplimentar pentru autobuze sau camioane
| Categorie: | Kulaté |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 2.5 kg |
| EAN: | 5902135679326 |
| Tensiune: | 9-36V |
| Putere: | 120W |
| Luminozitate: | 122OO LM |
| Grad de protecție IP: | IP68,IP69K |
| Număr de LED-uri: | lumină principală 8X, lumină de poziție 4X |
| Tip LED: | LG |
| Culoare lumină: | 5700 K |
| Durata de viață: | 50 000 Hodin |
| Lungime cablu: | 500mm |
| Funkce: | Fază lungă, lumină de parcare albă/portocalie |
| Standarde: | E9, ECE, R112, R7, R10, CE, RoHS |
| Reducerea zgomotului: | CISPR25 Třída 2 |
| Temperatura de operare: | -40~+60°C |
| Conexiune: | conector DT cu 4 pini |
| Montaj: | șuruburi |
| Material: | Aluminiu |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
