Lampă de lucru 56 LED 56W rotundă, cu lumină difuză
O lampă de lucru rotundă de înaltă calitate, 60 LED 60W, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 4. Datorită manoperei sale de înaltă calitate, farul poate fi utilizat pentru iluminarea navelor sau a ambarcațiunilor cu pânze, precum și pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor. Rezistentă la spălarea sub presiune.
Duo Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
O lampă de lucru rotundă de înaltă calitate, 60 LED 60W, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 4. Datorită manoperei sale de înaltă calitate, farul poate fi utilizat pentru iluminarea navelor sau a ambarcațiunilor cu pânze, precum și pentru iluminarea utilajelor de construcții și agricole și pentru iluminarea autobuzelor și camioanelor. Rezistentă la spălarea sub presiune.
Duo Black cu o garanție de 3 ani de la producător.
| Categorie: | Kulaté |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.75 kg |
| EAN: | 5902135675250 |
| Tensiune: | 10-30V |
| Grad de protecție IP: | IP68 |
| Flux luminos: | 4480LM |
| Culoarea luminii: | 5700K |
| Putere de intrare: | 56W |
| Tip LED: | OSRAM |
| Număr de LED-uri: | 56 |
| Reducerea zgomotului: | CISPR 25 Clasa 4 |
| Durata de viață: | 50 000de ore |
| Dimensiuni: | Diametru 116 mm. Grosime 60 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Produse asociate
Lampă de lucru cu 10 diode LED și o putere de 15 W. Are un flux luminos de 1500 de lumeni și este certificată conform standardelor ECE. Dimensiunile lămpii sunt 345x315x260 mm,...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.Se utilizează în special în transportul naval,...
O lampă de lucru pătrată de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4.O lampă de lucru dreptunghiulară de...
Lampă de lucru pătrată cu 30 de LED-uri și întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiector. Are 30 de LED-uri și 3800 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V. Gradul său...
Lampa de lucru LED 18xLED are funcția de proiector de lucru, lumină de inundație, și este rezistentă la vibrații de 15G RMS 24-2000HZ. Are 18 LED-uri și 2800 LM. Consumul său de...
Lampă de lucru pătrată de înaltă performanță, fără interferențe RF, datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Rezistentă la spălarea sub presiune, cu o temperatură de...
Lampă de lucru pătrată 16x LED cu întrerupător. Lampa are funcții de: lumină de lucru, proiecție largă (flood). Are 16 LED-uri și 2400 LM. Tensiunea este de 12 V/24 V.
Produse alternative
Tato kompaktní kulatá pracovní lampa (pouzdro typu SLIM) disponuje vypínačem ON/ OFF. Má 24 LED, svítivost 3600 LM a spotřebu 24W. Světlo je certifikované podle normy jako ECE...
Kulatá LED světlo má 4 LED diody, svítivost 1600 LM a spotřebu 16 W. Disponuje certifikací ECE R10. Délka kabelu je 0,3m. Napětí je 12V / 24V.
