Lampă de drum LED, 9 inch, 200W, 17500 Lm, cu lumină de poziție dublă
Lampă de drum de înaltă clasă, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 2. Rezistentă la spălarea sub presiune, cu o culoare a luminii de 6000K. Face parte din gama Black Offroad cu o garanție de 3 ani de la producător. Funcția de încălzire ridică temperatura lentilei la 40 de grade Celsius. Acest lucru va fi cel mai util în țările scandinave, unde va preveni înghețul.
Lampă de drum de înaltă clasă, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 2. Rezistentă la spălarea sub presiune, cu o culoare a luminii de 6000K. Face parte din gama Black Offroad cu o garanție de 3 ani de la producător. Funcția de încălzire ridică temperatura lentilei la 40 de grade Celsius. Acest lucru va fi cel mai util în țările scandinave, unde va preveni înghețul.
| Categorie: | Kulaté |
|---|---|
| Greutate: | 2.6 kg |
| EAN: | 5902135679302 |
| Alimentare: | 9-36V |
| Consum :: | 200W |
| Grad de protecție IP: | IP68 a IP69K |
| Luminozitate: | 17 500 LM |
| Număr de LED-uri: | Lumină principală: 14 buc., Lumină de poziție: 2 buc. |
| Tip LED: | LG |
| Barva světla: | 6000K |
| Životnost: | 50 000h |
| Lungime cablu: | 500mm |
| Standarde: | E9, ECE, R149, R148, R10, CE, RoHS |
| Nivel de zgomot: | CISPR25 Clasa 2 |
| Temperatura de operare: | -40~+60°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
