Lampă de lucru ovală, 8x LED
Lampa de lucru ovală are 8 LED-uri, o luminozitate de 770 LM și un consum de putere de 19W. Lampa este certificată conform standardului ECE R10. Lungimea cablului este de 0,4m. Tensiune 12/24 V.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Lampa de lucru ovală cu LED este potrivită pentru iluminarea unei zone de lucru sau pentru utilizarea în diverse vehicule de teren. Instalarea trebuie efectuată de un atelier profesional sau de un service specializat.
/p>
| Categorie: | Oválné |
|---|---|
| Greutate: | 0.51 kg |
| EAN: | 5901741304219 |
| Număr de LED-uri: | 8 |
| Luminozitate: | 770 LM |
| Lungime cablu: | 400 mm |
| Putere: | 19 W |
| Tensiune: | 12 / 24 V |
| Montare: | șuruburi |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
