Lampă de lucru ovală OSRAM 32 LED 32W cu lumină difuză
Lampă de lucru ovală de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 4.
Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K. Flux luminos: 2560 Lm.
Face parte din seria Black cu 3 ani garanție de la producător
Lampă de lucru ovală de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 4. Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K. Flux luminos: 2560 Lm. Face parte din seria Black cu 3 ani garanție de la producător. Lampă de lucru ovală de înaltă calitate, diode OSRAM. Lampa este un produs certificat care îndeplinește standardele E9, R10. Nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR25 Clasa 4. Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K. Putere: 32 W. Face parte din seria Black cu 3 ani garanție de la producător. Dimensiunile sunt 91/143/43mm. Greutatea produsului este de 480g.
| Categorie: | Oválné |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902135675083 |
| Tensiune: | 10-30V |
| Flux luminos: | 2560LM |
| Grad de protecție IP: | IP68 |
| Culoarea luminii: | 5700K |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
