Lampă de lucru ovală OSRAM 40 LED 40W cu lumină difuză
Lampă de lucru ovală de înaltă calitate, care nu provoacă interferențe radio datorită reducerii zgomotului CISPR 25 Clasa 4. Datorită calității sale superioare, farul este potrivit pentru iluminarea bărcilor sau a velierelor, precum și a utilajelor de construcții și agricole, a autobuzelor și a camioanelor.Rezistentă la spălarea sub presiune, culoare 5700K. Face parte din seria Black cu 3 ani garanție de la producător.
Cea mai recentă tehnologie OSRAM 4 LED, unde fiecare lentilă din lampă are 4 LED-uri, generând o lumină foarte puternică.
Prezintă o noutate absolută sub forma unei lentile de tip fagure, care permite o difuzie și mai eficientă a luminii de până la 80° (lentilele standard de difuzie au 60°).
Lampa de lucru OSRAM de 40W este montată într-o carcasă de aluminiu foarte robustă, complet impermeabilă.
Dacă sunteți în căutarea celei mai bune iluminări, tehnologia OSRAM se numără, pe bună dreptate, printre cele de TOP.
Garanție extinsă de 3 ani pentru modelele OSRAM!
| Categorie: | Oválné |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.5 kg |
| EAN: | 5902135675083 |
| Tensiune: | 10-30V |
| Flux luminos: | 3200LM |
| Culoarea luminii: | 5700K |
| Grad de protecție IP: | IP68 |
| Tip LED: | OSRAM |
| Număr de diode: | 40 |
| Durata de viață: | 50.000 de ore |
| Reducerea zgomotului: | CISPR25 Clasa 4 |
| Consum de energie: | 40W |
| Dimensiuni: | 91/142,5/46,5mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
